Стартував конкурс читацьких відгуків «Читай-пиши»


Стартував конкурс читацьких відгуків «Читай-пиши». Участь можуть узяти школярі 10–17 років, що мешкають у Донецькій, Луганській і Харківській областях. Учасники можуть вибрати для відгуку будь-яку книжку, написану українською мовою (не перекладні), але пріоритетними є книжки сучасних українських авторів. Список рекомендованих книжок можна подивитися тут.

Мета Конкурсу – популяризація читання серед дітей та молоді. Формат рецензій/відгуків дає змогу читачам ділитися враженнями від прочитаного і, таким чином, заохотити до читання своїх однолітків. Також важливою метою конкурсу є розвиток творчих здібностей дітей, здобування навичок критичного осмислення прочитаного і передачі власної думки і поглядів на письмі.

Відгук має бути оригінальним текстом учасника написаний українською мовою. Конкурсні роботи приймаються винятково в електронному вигляді.

Кінцевий термін подачі відгуків на конкурс – 14 квітня 2020 року. Детальні умови Конкурсу – тут.

Учасникам прийдуть на допомогу короткі відео-уроки від фахівців. На сторінці Конкурсу професійні книжкові оглядачі розкажуть, як цікаво розповідати про прочитану книжку, з чого варто починати розповідь, як її оформлювати і навіть про що слід змовчати.

Переможці отримають цінні призи: 1 місце – планшет, 2 та 3 місця – фотокамера миттєвого друку.

Організатори конкурсу – Благодійний фонд Сергія Жадана, проект підтримки дитячого читання «BaraBooka» та Український інститут книги.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар