Травневі книжки в Українському Домі


21–24 травня в Українському Домі (Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудеться XI Київська міжнародна книжкова виставка.

Як повідомляють організатори, відвідувачі виставки матимуть змогу ознайомитися з «найкращими зразками видавничої продукції вітчизняних та зарубіжних видавництв, а також поліграфічними та книготоргівельними підприємствами, бібліотеками та книжковими клубами, дитячими літературними журналами та газетами, електронними виданнями та спеціалізованими інтернет-порталами».

У рамках виставкового заходу проводитимуться тематичні круглі столи з актуальних питань книговидання та книгорозповсюдження, семінари, майстер-класи, автограф-сесії, учасниками яких будуть головні редактори провідних видавництв, письменники, ілюстратори, літературні критики, мистецтвознавці.

Під час виставки відбудеться благодійна акція «Подаруй радість дитині – поділися книжкою», під час якої кожен охочий має змогу стати учасником створення великої бібліотеки для дітей Сходу; презентація міжнародної книжки бувальщин «Добро-Дій», що претендує на статус Національного рекорду України. Відвідувачі та гості виставки матимуть можливість долучитися до безпосереднього створення міжнародного рекордного артбуку – книжки бувальщин «Добро-Дій».

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар