У Києві відбудеться виставка артбуків


Від 16 жовтня до 12 листопада 2014 року в київському Музеї книги і друкарства України можна буде відвідати виставку артбуків. Виставка «Арткнига» традиційно відкриється в рамках фестивалю «Азбукове Королівство Магів та Янголів». Цього року також можна буде відвідати тематичні майстер-класи (16–19 жовтня), що дають можливість глядачеві перевтілитись у творця.

Серед учасників виставки – художники Ольга Кваша, Ірина Озаринська, Аліна Потемська, Дарина Бабченко, Надія Онищенко, Василина Мельник, Володимир Гавриш, Катерина Рейда, Світлана Чернишева, Тетяна Копитова, Алія Насирова, Марина Долга, Ольга Шелепа, Єлизавета Бокова, Катерина Борисюк, Анастасія Ємець, Жанна Кривич та студенти Української академії друкарства.

На думку організаторів виставки, нині «книга все частіше стає експериментальним мистецьким об’єктом, у якому в одне художнє ціле органічно поєднано різні види мистецтва. І який естетично організовує матеріальне і духовне середовище буття людини». «Книги, які ми читаємо, це завжди історія нас самих, – зазначено в прес-анонсі. – Вони формують нашу особистість і наш світогляд. Ми ж, читаючи, щоразу вдихаємо у них нове життя. А якщо твір мистецтва буде зовсім не схожим на традиційну книгу? Здивує нас своєю формою, конструкцією, матеріалом, але змусить розглядати, гортати, торкатися, розгадувати образи, шукати підказки? Який новий зв’язок виникне тоді між глядачем-читачем і Книгою?».

Як писала раніше БараБука, виставка «Арткнига» в Музеї книги і друкарства України не вперше відкривала талановитих ілюстраторів дитячих книжок, серед яких творча студія «Аґрафка», Анастасія Стефурак та інші.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар