У Львові стартував Книжковий марафон


Днями в 60 львівських школах та бібліотеках стартував Книжковий марафон. Від 28 квітня й до 14 травня відомі українські письменники читатимуть для дітей і підлітків свої книжки, розповідатимуть усякі бувальщини зі свого дитинства й муситимуть відповідати на всі-всі запитання слухачів. Цього року львівські школярі зможуть послухати Мар’яну Савку, Маріанну Кіяновську, Галину Крук, Дару Корній, Ілька Лемка, Галину Вдовиченко, Юрка Кучерявого, Оксану Думанську, Романа Лубківського, Ігоря Калинця.

Крім того, в рамках марафону в бібліотеках відбуватимуться презентації книжок, літературні дегустації, книжкові лото та інші події для дітей та їхніх батьків. Детальний розклад зустрічей у львівських школах і бібліотеках шукайте тут.

Читацький марафон передує 8 дитячому фестивалю у Львові «СЛОНіЯ», що відбудеться 15–18 травня 2014 року.

Проводиться акція від 2008 року у школах, бібліотеках і дитячих садочках. За цей час у 135 закладах відбулося 482 зустрічі зі 103 письменниками зі Львова, Тернополя, Івано-Франківська, Ужгорода, Києва. Всього за всі роки в зустрічах взяло участь понад 18 тисяч львівських школярів. Також у 2010 і 2011 році було видано інформаційні альманахи про сучасних львівських письменників. У 2008–2012 рр. також відбувалися експрес-опитування читацької компетенції школярів.

За матеріалами childrenfestival.org.ua.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар