У вільному доступі з’явилася еко-книжка для дітей


Вийшла дитяча книжка про збереження довкілля «Еко-історії для моїх маленьких друзів». Написав її Богдан Красавцев, голова ГО «Екологічна нація». Це вісім казок про вирішення екологічних проблем, що представлені через фантастичні сюжети. Пригоди відбуваються в Одесі та Києві, Чернівцях та Львові, Харкові та Макарові тощо.

У збірці є поради, куди здати вживані батарейки, чому необхідно сортувати пластик, як протидіяти змінам клімату, чим шкідливі фосфатні мийні засоби та навіщо бути енергоефективним.

«Книжка є безкоштовною задля поширення знань про збереження довкілля. На сьогодні разом із дружиною ми передали збірку до понад 500 шкіл, бібліотек та культурних центрів усіх регіонів України включно з Кримом, – розповів Богдан Красавцев. – Також “Еко-історії для моїх маленьких друзів” мають десять країн, у яких проживає українська діаспора. Це Японія, Естонія, Фінляндія, Росія, Німеччина, Франція, США, Іспанія, Угорщина й Туреччина».

Книжку можна безплатно завантажити тут.

Паралельно Богдан Красавцев проводить зустрічі зі школярами, які вже прочитали книжку. На цих заходах автор обговорює з дітьми важливість збереження довкілля, розповідає про свій шлях еко-активіста й відповідає на запитання маленьких друзів. Уже відбулося більше 25 таких зустрічей, притому кілька з них пройшли наживо у столичних бібліотеках та приватних школах Києва.

Джерело: БараБука

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар