Українка перемогла в європейському конкурсі ілюстрацій


Українська ілюстраторка Альона Шостко стала однією із переможниць європейського конкурсу IJungle 2020 Illustration Awards. Про це повідомляє «Читомо».

Альона Шостко отримала золото у категорії «Книжкова ілюстрація» за видавничий проєкт «Ці дивовижні українці». Видання структуроване за розділами, що присвячені українській історії, культурі, науці, стереотипам, революціям, святам та народам-сусідам.

Книжка, а також ще одна складова проєкту – інтерактивна онлайн-платформа, з’явилися у 2019 році у видавництві Green Penguin за підтримки «Українського культурного фонду».

Ще одна українська ілюстраторка, Анна Іваненко, чиї малюнки ви могли помітити у книжках «Літо довжиною в ДНК», «Письмонавтика», «Іванна і ванна» перемогла в номінації «Комерційна ілюстрація».

Дізнатися про переможців інших категорій можна на сайті премії.

iJungle Illustration Awards – це європейський конкурс з ілюстрації. Він відкритий для ілюстраторів, агентств, студентів та викладачів по всьому світу. Серед журі – найкращі світові ілюстратори та артдиректор. Нагадаємо, що раніше в цьому конкурсі перемагали ілюстрації Надії Дойчевої-Бут та Ірини Донської.

Джерело: «Читомо».

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар