Відомі дати проведення «Книжкового Арсеналу» 2019


22–26 травня 2019 року у Мистецькому арсеналі відбудеться IX Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» – інтелектуальна подія України, де розвиваються і взаємодіють книжкова, літературна, мистецька сцени, втілюються спільні якісні, актуальні й інноваційні проекти.

У фокусі IX фестивалю – тема співжиття, спільного буття на основі цінностей і домовленостей. Як у ширшому контексті – наші далекі і близькі сусіди, політичні і культурні, проблеми (добро)сусідства, партнерство і співробітництво в міжнародному вимірі. Так і у вужчому контексті – співжиття людей у межах однієї країни чи території, одного населеного пункту чи навіть будинку, про взаємопідтримку й емпатію, але також про конфлікт, протистояння або байдужість. Тема під робочою назвою «Сусідство» звертає увагу на своїх і чужих однієї країни, на різні досвіди сусідства протягом історії, а також на те, чи знаємо літературу сусідів і як сусіди уявляли і уявляють нас.

Фестиваль 2018 року відвідали понад 50 тисяч людей та взяли участь понад сто іноземних гостей із 32 країн світу, серед яких письменники, філософи, експерти видавничої справи, інтелектуали, ілюстратори й дизайнери тощо. Фестиваль заохочує перекладання світової спадщини й актуальної літератури українською мовою і зацікавлення світу українськими письменниками. Уже вдруге на Книжковому Арсеналі був представлений стенд стратегічного партнера фестивалю – Франкфуртської книжкової виставки – та є домовленості про розширену співпрацю і в 2019 році.

Джерело: artarsenal.in.ua.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар