Вихідні з дітьми: Київ, 17–18 жовтня


У холодних осінніх вихідних є свої чари – можна, приміром, провести їх із користю (в ліжку із цікавезною книжкою, хе-хе) й повести дітлахів у музеї. БараБука підготувала для батьків путівник дитячими подіями 17–18 жовтня в Києві.

 

Дитячий день в Музеї сновидінь

17-18 жовтня

Музей сновидінь, вул. Чигоріна, 55

Вартість залежить від кількості учасників у групі (групи до 10 дітей)

«Дитячий день» – це екскурсія для дітей від 8 років, під час якої відвідувачі музею дізнаються, що таке сон, для чого він потрібний, як раніше тлумачили сни в різних культурах, як потрапити в сон іншої людини та інші неймовірні факти. Окрім розмови на дітей чекає гра у сновидіння та втілення їх на папері. Доповненням до екскурсії може бути майстер-клас із виготовлення «ловця снів».

Телефон для довідок та організації групових екскурсій: (044) 531 97 27, (093) 473 78 67

Детальніше про подію.

Квест «Як козаки скарби шукали»

17 жовтня, 14:00

Майдан Незалежності, біля Головпоштамту

Участь: 150 грн. Обов’язкова попередня реєстрація

Екскурсія з елементами гри, під час якої діти дізнаються багато цікавої та корисної інформації. Колись у сиву давнину жили собi украiнськi козаки. Якi вони були – про те дiзнаєтеся пiд час квесту. I ось одного разу у славетному мiстi Києвi загубився справжнiй козацький скарб. I цей скарб ви обовязково вiдшукаєте, якщо…

Детальніше про подію.

Ботанічна екскурсія «Як ліс готується до зими»

17 жовтня, 10:00

ст. м. «Голосіївська»

Діти зазирнуть за куліси чудернацьких метаморфоз у лісі, причину яких іноді важко зрозуміти. Тому що winter is coming. Простежать за зміною забарвлення та спробуємо розгадати причину такого перетворення. Користуючись лупами та міні-визначниками, розглянуть особливості структури листків дерев, кущів і трав, а також навчаться використовувати ці знання в таких «дорослих» справах, як визначення видів рослин та фітоіндикація.

Обов’язкова реєстрація і детальніше про екскурсію на сторінці.

Екскурсія « У гості до локомотивів і вагончиків»

17 жовтня, 16:00

Музей залізничного транспорту, 14 колія залізничної станції Київ-Пасажирський

Екскурсія буде цікавою не лише для дітей, а й для дорослих. Під час прогулянки учасники дізнаються різницю між паровозами, тепловозами й електровозами. В цьому музеї можна чіпати все руками, заходити у вагони, валятися на диванах, натискати всі кнопки та смикати важелі – тут немає суворих бабусь-наглядачок, які будуть стежити за вами своїм нищівним поглядом.

Музей можна відвідати самостійно, або з групою. Для цього обов’язково зареєструйтесь.

Телефон для довідок (097) 818-11-18.

Зоологічна школа вихідного дня. ТЕМА УРОКУ: АМФІБІЇ ТА РИБИ

17–18 жовтня, 12:00

Київський зоопарк, просп. Перемоги, 32

Амфібії – перші наземні безхребетні, які ще зберегли зв’язок із водним середовищем. Риби – група водних холоднокровних хребетних тварин, тіло яких вкрите лускою, а дихання відбувається за допомогою зябер. Під час уроку діти познайомляться з окремими представниками цих видів та здобудуть навички по утримуванню їх вдома.

Деталі про участь і реєстрація

Ігрова екскурсія «Відкриваємо музей мистецтв»

17 жовтня, 11:00

Музей мистецтв ім. Богдана та Варвари Ханенків, вул. Терещенківська, 17

Граючись, діти ознайомляться з музеєм і його східною колекцією, найкращою в Україні. Участь в екскурсії лише в супроводі батьків. Вартість для дітей – 75 грн, для дорослих – 25 грн.

Обов’язкова реєстрація

Телефон для довідок (097) 818-11-18

Нагадуємо! Перша середа місяця: вхід вільний для всіх від 10:30 до 14:00.

Майстер-клас «Свищик і горщик»

18 жовтня, 10:00

Майстерня гончара, вул. Лютеранська, 9

Ліплення для дітей – не лише захопливе, а й корисне заняття. Під час майстер-класу в дитини розвивається творча уява та дрібна моторика рук. Цього разу учасники здобудуть навички ліплення на гончарному колі, самостійно змайструють свищик і горщик або інший виріб із глини.

Обов’язкова реєстрація та детальніше про подію.

Не забувайте ділитися афішкою з друзями 😉

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар