Виставка книжок «Живі письменники. Як говорити з дітьми про війну та мир»


У столичній Центральній міській бібліотеці ім. Т.Г. Шевченка для дітей м. Києва (Київ, просп. Берестейський, 25-А, ст. м. «Політехнічний інститут») відкрили виставку дитячих та підліткових видань «Живі письменники. Як говорити з дітьми про війну та мир». Організатор виставки – лабораторія дитячого читання НЦ «Мала академія наук України».

Виставка є способом познайомити освітян, психологів, батьків та власне цільову аудиторію з сучасними виданнями про війну, бойові дії, героїв та героїчне, вимушене переселення та адаптацію, травми, втрати та підтримку, які ввійшли в посібник «Живі письменники. Як говорити з дітьми про війну та мир». За допомогою представлених книжок відвідувачі виставки зможуть обрати для себе книжку як інструмент самозцілення та рефлексій тих емоцій і ситуацій, з якими довелося стикнутися кожній дитині чи підлітку в Україні після 24 лютого 2022 року.

Також на виставці освітяни зможуть ознайомитися з посібником «Живі письменники. Як говорити з дітьми про війну та мир» та порадами, як опрацьовувати рекомендовану літературу.

Вхід на виставку вільний. Побачити погортати найкращі видання року можна в бібліотеці до 29 березня 2024 року.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар