Володимир Кличко написав дитячу книжку


Відомий український боксер Володимир Кличко видав дитячу книжку. Спортсмен упевнений, що вона допоможе молодим читачам у саморозвитку. Книжку написано у співавторстві з Тетяною Кіль (Tatjana Kiel). Книжку підготувало німецьке видавництво Oetinger, що видає книжки Астрід Ліндґрен, Корнелії Функе та інших класиків дитячої літератури.

Колишній чемпіон світу у суперважкій вазі, а нині письменник та мотиватор Володимир Кличко розповів про новий проєкт на своїй офіційній сторінці в Instagram, повідомляє видання «Новини LIVE».

Скріншот зі сторінки @klitschko в Instagram

Володимир Кличко є автором унікального комплексного методу, що допомагає дітям ухвалювати рішення та розвивати силу волі. Метод називається FACE. Це абревіатура зі слів Focus, Agility, Coordination, Endurance – Фокус, Спритність, Координація та Витривалість.

«Ми називаємо цей підхід FACE Kids, похідний від методу FACE. Наш підхід покликаний допомогти дітям набути сильних сторін, розвинути силу волі й приймати власні рішення. У співпраці з німецьким видавництвом Oetinger ми створили книгу “Віл, буревій і мрія про політ” (нім.: Wil, der Wolkenstürmer, und der Traum vom Fliegen). Ми почали цей проєкт, коли безглузду війну неможливо було уявити. Завдяки команді ми все ж таки змогли його завершити”, – розповів письменник.

«Ми обрали шлях дитячої історії легкою мовою – про маленького Віла, який хотів би політати та побачити хмари згори, – написала на своїй сторінці співавторка книги Тетяна Кіль. – Віл не хотів псувати речі… Якщо йому все ж вдасться це зробити, то це буде зовсім не так, як він спочатку собі думав. Проте це неодмінно буде його особистий шлях і його сила волі».

«Діти – наше майбутнє. Роками ми вчимо дорослих, як використовувати метод FACE the Challenge у своєму житті, як особистому, так і професійному. Я завжди хотів передати свої знання, у тому числі дітям. Мета полягає в тому, щоб вони могли стати сильними. і розвинути сміливі особистості. Ми виявили, що навіть у ранньому віці є так звані “м’які навички”, які є дуже важливими у подальшому житті», – пояснив Володимир Кличко.

Джерело: БараБука.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар