Всеукраїнський конкурс літературних подкастів «КрутеЗНО»


Творча агенція «Баляндраси» та Київська Мала академія наук учнівської молоді оголошують перший Всеукраїнський конкурс літературних подкастів «КрутеЗНО – ЗНО у твоєму плеєрі». Участь у конкурсі можуть узяти всі – школярі, студенти, освітяни, блогери, читачі та читачки. Правила та Умови конкурсу – тут.

Призовий фонд конкурсу складає 100 тисяч гривень. Журі обере десять переможців, кожен із яких отримає по 10 тисяч гривень.

5 конкурсних номінацій з української літератури, 85 творів. Переможців визначатимуть журі у кожній із 5-ти номінацій за двома категоріями: «Учнівський літкаст» (автори віком від 14 до 17 років (включно)) та «Експертний літкаст» (автори віком від 18 років).

Що таке літкаст? Як зазначають на сайті конкурсу, це – «“апетитна”, цікава, розкута розповідь про літературний твір, його автора, сюжет, героїв, перипетії, історичний контекст, смачні деталі й цитати, власні емоції й враження, приправлена вашою харизмою».

Організатори зміксували перелік книжок із програми ЗНО-2022 та знакових творів української літератури й отримали такі номінації:

– фольклор і Давня українська література

– нова українська література

– новітня українська література

– сучукрліт

– мала поетична форма


Щоб узяти участь у конкурсі:


– запишіть свій літкаст

– заповніть реєстраційну заявку

– завантажте аудіозапис у форматі mp3 (від 3 до 25 хвилин)

– очікуйте підтвердження заявки від організаторів конкурсу.

Прийом заявок на участь у конкурсі триває від 17 січня по 15 березня (включно) 2022 року. Мова літкастів – українська.

Джерело: БараБука

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар