ВСЛ готує «модну книжку» від Караванської


У «Видавництві Старого Лева» до Форуму видавців готують «Стильну книжку для панянки», її авторка – відома українська художниця-модельєр Оксана Караванська. Як зрозуміло з назви, видання орієнтовано насамперед на дівчаток середнього шкільного віку.

Як доречно вбратися на дискотеку, весілля, до школи, з чим носити вишиванку і як використовувати правильно аксесуари? Як додати шарму своєму образу і водночас почуватися невимушено? Чи мусять кольори торбинки та взуття бути ідентичними? Чи варто зловживати косметикою, якщо ти – дівчинка-підліток? На ці та інші дівочі запитання відомий модельєр Оксана Караванська дає відповіді у своїй «Стильній книжці для панянок».

За словами головного редактора ВСЛ Мар’яни Савки, «в цій книжці купа всіляких важливих порад для дівчинки, яка замислюється над власним стилем. А ще тут є кумедні історії з життя самої Оксани – коли вона була панянкою, з непростим характером і несамовитим бажанням стати дизайнером одягу. Книжка дууже стильна!».

Ілюструвала книжку Караванської Анастасія Стефурак, відома насамперед завдяки авторській книжці-картинці «Українські прислів’я».

Джерело: БараБука. Ілюстрації надано видавництвом.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар