Бабкіна Катерина | Письменники


Письменниця, журналістка, сценаристка і драматургиня. Народилася 1985 року в Івано-Франківську. Закінчила Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Займається культурним менеджментом, працювала редактором українського «Esquire», співпрацює з багатьма українськими та зарубіжними часописами («Фокус», «Le Monde», «ART UKRAINE», «Harper’s Bazaar»). Багато проектів, над якими працює письменниця, покликані допомогти дітям з особливими потребами почуватися вільнішими і щасливішими в сучасному суспільстві. Це і відеороботи, і книжки, співпраця з міжнародним благодійним фондом «Таблеточки» тощо.

Авторка чотирьох поетичних збірок, збірки оповідань, роману та двох дитячих книжок («Гарбузовий рік», «Шапочка і кит»). Дитячі твори Катерини Бабкіної ввійшли до оновленої шкільної програми з літературного читання в 1–4 класах, книжки для дорослих перекладено польською, німецькою, англійською, шведською, французькою, румунською, чеською та російською мовами. Відеороботи неодноразово брали участь у кінофестивалях та літературних фестивалях.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: