Читання на вихідні: чат для дівчат


Дівчатам, які полюбляють відверті розмови на найважливіші теми у чатах, по телефону та в офлайні, БараБука і сайт «Діти в місті» цього тижня радять «Чат для дівчат», збірку оповідань від дванадцяти українських письменниць, укладену Оксаною Лущевською та Валентиною Вздульською і рекомендовану «Видавництвом Старого Лева» для читачів віком від 11 років.

Читайте також: «Чат для дівчат»: схвалено батьками!

«Чат для дівчат» – це історії про важливі для кожної дівчинки-підлітка речі: любов і зраду, дружбу і стосунки, шкільні справи і родинні проблеми, спроби зрозуміти світ і пошуки себе. Це водночас і щоденні, звичайні історії, які можуть статися чи не з кожною старшокласницею, і захопливі «американські гірки» емоцій, розчарувань, надії та перемог. Завдяки таємницям і відвертісті, емоційності і колоритності описаних характерів, книжка читається легко, як персональне повідомлення від найкращої подруги.

Тонко виписані, багатогранні, сповнені гумору оповідання з «Чату для дівчат» зацікавлять і юних, і дорослих читачів. Адже це книжка і для батьків, бо зрозуміти дівчинку-підлітка, яка сама себе не завжди розуміє, це справжнє мистецтво.

Більше цікавих підліткових книжок шукайте в розділі ПРО КНИГИ.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар