Лущевська Оксана | Дослідники


Дитяча письменниця, перекладачка, докторка наук у галузі освіти, акцент – дитяча література (Університет Джорджії, США). Співзасновниця блогу про сучасну дитячу літературу «Казкарка». Ініціаторка проекту «Крок уперед: Глобалізуємось разом із українсько-англійськими книжками-картинками». Оглядачка колонки «How Does This Translate» (USBBY, 2013 – 2016).

У творчому доробку Оксани Лущевської – понад три десятки дитячих та підліткових книжок для читачів різного віку, зокрема «Інший дім» (2013), «Про кита» (2014), «Авіа, пташиний диспетчер» (2015), «Пан Коцький, Міра і море» (2015), «Задзеркалля» (2016), «Вітер з-під сонця» (2016) та інші. Книжки Оксани постійно потрапляють до списків найкращої української сучасної літератури, яку експерти радять для юних читачів, а також – до списків найбільш читаних книжок в українських дитячих бібліотеках.

«Начитаність і вміння вчитися, гостре і глибоке критичне мислення, здоровий скепсис і просто людські цінності, такі як відкритість, чесність, любов до того, що ти робиш», – ось риси, які, на думку Оксани Лущевської, мають бути притаманні дитячому письменнику.

Має власний сайт. Бібліографія авторки – в каталозі «#ЖивіПисьменники. Хто вони?»

Читайте також інтерв’ю з письменницею:

Від дітей можна багато чому навчитися

Книжкова спрага, або Результати найбільшого авторського скайп-туру

Print Form
Подiлитись:


Читайте також: