Набір на Зимову літературну школу


23–28 лютого в Карпатах відомі українські літератори поділяться з початківцями письменницьким досвідом і майстерністю. «Центр літературної освіти» оголошує прийом заявок на Зимову літературну школу. Реєстрація учасників триватиме до 10 лютого включно.

Лектори – досвідчені та професійні письменники, директори видавництв, літературознавці та культурні менеджери, а саме: Юрій Андрухович, Сергій Жадан, Маріанна Кіяновська, Святослав Померанцев, Тарас Прохасько, Ростислав Семків. Іноземний гість-лектор – Юстина Чеховська (Польща).

Програма Зимової Літшколи буде цікава тим, хто хоче підвищити рівень власної письменницької майстерності та розширити літературний світогляд. Літшкола буде корисна як авторам-початківцям, так і літераторам із досвідом. Програма Літшколи – це 50 годин лекційних і практичних занять, неформальних зустрічей і літературних вечорів. Також у програмі – художній аналіз творів учасників, неформальне спілкування та гірський відпочинок.

Важливим блоком програми є курс із creative writing, який вестиме гостьова лекторка з Польщі – Юстина Чеховська.

Учасники Літшколи дізнаються про теоретичні засади літературної творчості та оволодіють практичним інструментарієм письма. Спікери розкажуть, як працювати з текстом (сюжетом, персонажами, мовою і художніми деталями); як відбувається творчий процес; як знайти своє місце в літературі та яких помилок уникати авторам-початківцям.

Також лектори поділяться особливостями написання творів у різних жанрах і стилях, методами ефективного просування молодих авторів, окреслять позалітературні стратегії успіху в літературі.

Щоб стати учасником Літшколи, потрібно заповнити реєстраційну анкету. Прийом заявок триває до 10 лютого включно. Відбір 30 учасників здійснюється на конкурсній основі. Кожен учасник сплачує організаційний внесок – 2600 грн (у вартість входить навчання, проживання в котеджі, 2-разове харчування, трансфер із Івано-Франківська і назад, роздаткові матеріали тощо).

Дати й місце проведення: 23–28 лютого 2015 р., гостинний двір «АртГір» (с. Микуличин, Івано-Франківська обл.)

Контактна особа: Дмитро Стретович (068 803 24 97, litosvita.org @ gmail.com)

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар