ІВАНЮК Сергій | Дослідники


Головний редактор журналу для підлітків «Однокласник», літературознавець, письменник, журналіст, критик і перекладач, кандидат філологічних наук, один із відроджувачів та улюблених викладачів Національного університету «Києво-Могилянська академія». Має блискуче почуття гумору, сиві вуса та ясно-блакитні очі. Стверджує, що відкопав на дачі машину часу, де лежав рукопис книги «Лісом, небом, водою». Утім, дехто вважає, що автор загадкового рукопису – Сергій Оксеник – це літературне «я» Сергія Іванюка. Сам Сергій Семенович ці «гіпотези» незмінно відкидає.

Сергій Іванюк – незмінний авторитет для багатьох письменників, особливо ж для тих, хто тільки-но починає пробиватися в літературний світ. Мудрий і дотепний викладач університетського курсу «Основи літературної творчості», уважний літературний редактор, талановитий натхненник не завжди впевнених у собі початківців і справді чесний читач – ці та інші якості нашого експерта особливо цінують молоді письменники, студенти і, звісно ж, БараБука.

Сергій Семенович переконаний, що добра дитяча книжка – це аж ніяк не звуження читацької аудиторії, а навпаки – її розширення. Адже це означає, що книжку можуть читати не лише дорослі, але й діти.

Має доньку, яка свого часу допомогла з виданням двох перших томів книги Сергія Оксеника, та онука-підлітка.

Print Form
Подiлитись: