Давидова Оксана | Нашi автори


Письменниця, головна редакторка дитячого журналу «Вигадуй, думай, грай». Народилася 29 жовтня 1976 року в Києві. Закінчила Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова.

Була редакторкою журналів «Маленький Розумник», «Маленька Фея та сім гномів», «Великої дитячої газети» та головною редакторкою журналу «Вигадуй, думай, грай». Писала статті для журналів, вигадувала головомийні завдання та захопливі ігри.

Професійно пише для дітей та підлітків (під власним іменем та під псевдонімами С.Іванко та Оксанка Вільшанка): казочки для малючків, кумедні оповідання для молодших школярів та серйозні твори для підлітків.

Авторка книжок «Розумні ігри для малят – 1», «Розумні ігри для малят – 2» («Мамине сонечко», 2009, 2015), «Моя мама – чарівниця!» («Бурда-Україна», 2019), «Що всередині?» ( «Ранок», 2019).

Твори для дітей публікувалися в різних дитячих журналах: «Барвінок», «Однокласник», «Мамине сонечко», «Маленький Розумник», «Маленька Фея та сім гномів», «Вигадуй, думай, грай», «Пригоди», «Чомусик» та інших. Казки та оповідання опубліковані у збірниках «Хрестоматія вихователя ДНЗ: Сфера життєдіяльності “ПРИРОДА”» (2010), «Героям слава! Розповіді для дітей про героїв фронту і тилу – 1» (2015), «Казки та вірші» (2015), «Пригоди Розумника і Феї» (2015), «Незалежність України» (2016), «Книжка для подорожей» (2019) та ін.

Упорядниця численних тематичних збірок для дітей.

Для Київського музично-драматичного театру ім. Г.Ф. Квітки-Основ’яненка написала сценарії дитячих вистав «Повернення Синдбада», «У пошуках новорічного скарбу», «Пригоду Нового року» (2006–2008 рр).

Лауреатка конкурсу «Українська мова – мова єднання» за книжки «Героям слава! Розповіді для дітей про героїв фронту і тилу» (2018 р.).

Любить фіолетовий колір та айстри. Має двох дітей, зелені очі та групу крові, яка час від часу зникає.

Бібліографія авторки – в каталозі «#ЖивіПисьменники. Хто вони?»

Print Form
Подiлитись:


Читайте також: