Документальний фільм про гурток «Написатор»


Режисерка, яка творить під псевдонімом Твойя Юліч, а заодно – мама одного з написаторів – зняла документальну стрічку про творчий гурток «Написатор» від БараБуки.

Це 36-хвилинний фільм про гурток, «на якому через літературну творчість вчителька і діти отримують не тільки задоволення від занять, а й нове бачення світу і вчаться не боятися творити, змішувати і смакувати словом».

Стрічка про «Написатор» – перший документальний фільм Твойї Юліч. Гурток, у якому вчиться її син, привернув до себе творчу увагу режисери особливою атмосферою. «Про сильне, добре і насичене треба говорити вголос» – вирішила Твойя і взялася за камеру.

У доробку режисери також театральна імпресіоністична вистава «Та, що ість цекурки, або» і два коротких фільми в жанрі поезія-пластика-драма «Ты выключила в прихожей свет» і «Безпомилкова Я». Наразі режисера працює над двома фільмами: документальним проєктом «Ти в своїй країні. Україна. 2019» і «Коронатанець» – пластично-символічні історії життя людини в пандемії.

«Коли освітній проект із літературного гуртка розпросторюється і надихає на творчість батьків юних гуртківців – це особливо приємно, – тішиться кураторка юних написаторів, письменниця Галина Ткачук. – Та в “Написаторі” мені із самого початку найбільше й подобалося те, що він постійно виходить за рамки звичайного гуртка і надихає різних митців та культурні організації до співтворчості».

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар