Драган Олександр | Письменники


Ілюстратор, аніматор, автор книжок. Народився 3 червня 1991 року в Тольятті (Росія, Самарська область). Фахову освіту здобував на численних курсах, програмах і лекціях із ілюстрації, анімації, режисурі та сценарному мистецтві. Працював із Machinima Inc. (Warner Bros. Digital Networks), Disney XD, SmashBits Animation House, The New Yorker. Член нью-йоркської асоціації ілюстраторів (Society of Illustrators). Мешкає в Одесі.

У 2018 році у видавництві «Ранок» побачила світ дебютна книжка Олександра Драгана «Найкраща у світі фіранка», де Олександр виступив як ілюстрАвтор – автор тексту й малюнків. Книжка потрапила в довгий список найкращих родинних видань року «Топ БараБуки».

«Я вирішив, що свої навички треба більше застосовувати у проектах, які несуть добро, любов і, що важливо, – розсудливість, – розповідає БараБуці художник. – Усе те, що мені хочеться давати своїй дитині в якомога більших кількостях. “Найкраща у світі фіранка” – це перший маленький крок на книжковому полі. Далі будуть серйозніші й значно цікавіші проекти».

Роботи Олександра Драгана можна подивитися тут: alexanderdragan.com.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: