Фестиваль «Книжкова країна»: програма заходів


Фестиваль «Книжкова країна», що відбудеться цього року вперше і пройде наприкінці квітня, опублікував повну програму заходів.

Книжкове свято триватиме впродовж чотирьох днів – від 25 до 28 квітня. Усі дні працюватиме книжковий ярмарок (у першому павільйоні й на головній площі ВДНГ), де знайдуться видання близько 100 видавництв. На благодійному стенді гості фестивалю зможуть передати книжки в Міжнародний центр підтримки жінок і дітей «Місто добра» та Національну дитячу спеціалізовану лікарню «Охматдит».

Крім того, буде освітній простір – майданчик із освітньою літературою та канцтоварами для тих, хто шукає сучасні підручники й посібники, шкільне приладдя, матеріали для творчості й аксесуари для книголюбів. Також у цій зоні проходитимуть майстер-класи та тренінги для дітей, батьків і вчителів.

У просторі настільних ігор можна буде випробувати різні настільні ігри від українських видавців Geekach, «Ігромаг», Kilogames та інших.

Для дітей діятиме окремий дитячий майданчик. Це – простір для найменших гостей фестивалю. Тут проходитимуть квести, тематичні ігри, а також зустрічі з дитячими письменниками.

Як шукати дитячі події у програмі

Лабораторія дитячого читання «БараБука» готує особливу подію на суботу, 27 квітня. У павільйоні №2 (хол) від 14:00 до 14:45 можна познайомитися з сучасними українськими живими письменниками.

«ЖивіПисьменники Книжкової країни» – це побачення з сучасними дитячими письменниками і письменницями, які розкажуть про свої творчі ідеї, книжкові новинки та інші секрети професії. На вас чекає живе спілкування й цікавий інтерактив за мотивами сучасних українських книжок. Учасники: Іван Андрусяк, Таня Стус, Сашко Дерманський, Мар’яна Савка, Ольга Купріян, Настя Музиченко, Валентина Захабура, Ганна Булгакова. Модерує Марія Артеменко.

Також під час побачення ви відвідаєте виставку сучасних українських видань для дітей і підлітків. Це понад 70 книжок відзначені експертками «Топу БараБуки». Виставка триватиме впродовж усіх днів фестивалю, 25–28 квітня.

БараБука ще розповість про те, чого варто очікувати, якщо ви плануєте відвідати «Книжкову Країну» з дітьми, а поки що дивіться повну програму тут.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар