Харківська обласна бібліотека для дітей


Створена 1937 року на базі пересувного фонду дитячої літератури міського відділу народної освіти у затишній садибі № 9 по вул. Садовій (нині вул. Чубаря). Під час окупації Харкова за Другої світової війни бібліотека припинила діяльність, а з її фонду (100 тисяч примірників) вціліла лише десята частина. Після визволення регіону від фашистів (1943 року) бібліотека знову почала працювати на базі Десятої районної масової бібліотеки міста в маєтку на вул. Артема, 43. 1976 року бібліотека отримала нове, пристосоване для її потреб, приміщення.

Від 2008 року діє сайт книгозбірні, а від 2010 року працює Інтернет-клас для школярів та людей із обмеженими можливостями. 2013 року в бібліотеці створено Центр соціокультурної діяльності, який став платформою для соціокультурної реабілітації дітей із особливими потребами. Того ж року завдяки програмі «Бібліоміст» бібліотека збільшила кількість комп’ютерів (до 28 одиниць).

При книгозбірні працюють театральний гурток «Сюрприз», клуб сімейного спілкування «Горлиця», клуб для батьків дітей із обмеженими фізичними можливостями та клуб цікавих зустрічей «Запросини». Від 2005 року діє виїзна творча лабораторія «Бібліотека. Школа. Сім’я».

Фонд бібліотеки 182 тисяч видань. Щорічна кількість читачів – понад 15 тисяч.

Адреса: 61002, Харків, вул. Артема, 43.

Тел.: (057) 700-42-19

E-mail: hobd@yandex.ua, omr@korolenko.kharkov.com

Сайт: www.bibl.kharkiv.com.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: