Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б. Лавреньова


Заснована 1980 року. Ім’я Бориса Лавреньова – письменника та уродженця Херсонщини – з нагоди 100-річчя від дня його народження було присвоєно книгозбірні 27 листопада 1991 року.

У 80–90-х роках ХХ сторіччя в бібліотеці діяли літературно-музична вітальня «Ліра» і клуб «Гроно», організовані спільно з педагогічним інститутом і товариством «Просвіта», пізніше з’явилася літературно-музична вітальня «Сузір’я муз». На початку 1990-х років діяли лекторії «Відроджену віру до Бога – юним серцям» та молодіжний дискусійний клуб «Зустріч».

Одним із напрямків роботи, який обрали для себе бібліотекарі, є соціальна адаптація і реабілітація підлітків, що скоїли правопорушення. Для цього 2001 року було створено молодіжний правоосвітній клуб «Дай руку, підлітку». А 2006 року почав працювати Центр соціально-психологічної та правової підтримки молоді, де молодь може отримати безкоштовні консультації психолога та юриста.

2009 року заклад започаткував цикл діалогів із молоддю «Неформальна тусовка», під час якого учасники невимушено спілкувалися про субкультури, моду, музику тощо. Також у бібліотеці діє молодіжна літературна кав’ярня «ЛіTERRA», культурологічна медіастудія «Мистецтво у просторі і часі».

Фонд бібліотеки становить близько 85 тисяч примірників. Щорічно заклад обслуговує понад 12 тисяч читачів.

Адреса: 73020, м. Херсон, вул. Димитрова, 14а.

Тел.: (0552) 29-61-60

Е-mail: obu.ks@ukr.net

Сайт: unalib.ks.ua.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: