IV Гаражний розпродаж «Книги за життя»


16 серпня (субота) від 12:00 до 17:00 у дворику Старого Лева (Львів, вул. Лемківська, 15А) відбудеться IV Гаражний розпродаж «Видавництва Старого Лева». «Книги за життя» – таким є гасло нинішнього розпродажу.

«Ми живемо у дуже непростий час. На жаль, особисто нам не під силу зупинити кровопролиття і війну. Проте ми можемо допомогти тим, хто воює за нашу країну, спробувати захистити їх», – повідомляють у видавництві.

Зібрані кошти видавництво обіцяє переказати ГО «Допомога Армії». Також на розпродажі буде скриня з «вільними книжками». Кожен може принести книги з власної бібліотеки, з якими готовий розлучитися заради доброї справи. Ці книги можна буде придбати за суму, розмір якої покупець визначить на свій розсуд. Усі зібрані кошти підуть на потреби армії.

Традиційно під час Гаражного Розпродажу від Старого Лева відбудеться низка майстер-класів для дітей за мотивами книжок видавництва. Буде організовано й куточок, де діти та їхні батьки зможуть написати листа військовим.

Розклад майстер-класів для дітей:

12:00-13:00 – майстер-клас за мотивами книжки «Антоміми» творчої майстерні «Аґрафка».
13:00-14:00 – майстер-клас від художниці Наталки Гайди за мотивами збірки «Татусева книга» В. Вакуленка-К.
14:00-15:00 – майстер-клас від Каті Паньків (арт-студія «Жовті ножиці») за мотивами книжки «Про кита» Оксани Лущевської.
15:00-16:00 – майстер-клас за мотивами книжки «Карти» Александри і Даніеля Мізелінських.
16:00-17:00 – майстер-клас від Каті Паньків (арт-студія «Жовті ножиці») за мотивами книг Туве Янссон про Мумі-тролів.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар