«Книга року BBC 2016» відкрила новий сезон


«BBC Україна» оголосила про запуск свого щорічного літературного конкурсу, який відзначає найкращі художні твори українською мовою – «Книга року BBC – 2016» і «Дитяча книга року BBC – 2016». Починаючи з цього року, участь у конкурсі зможуть брати не лише твори, написані українською мовою, а й українські переклади із мов інших народів, що живуть в Україні, йдеться на сайті «BBC Україна».

«Додаючи переклади, ми сподіваємось, що ця нагорода ще повніше представлятиме українському читачеві літературу, яка твориться в Україні, – зазначила головний редактор «ВВС Україна» Ніна Кур’ята. – Ми з нетерпінням чекаємо на нові відкриття».

До журі конкурсу «Книга Року ВВС» входять:
Віра Агеєва, професорка, Національний університет «Києво-Могилянська академія»;
Ольга Герасим’юк, журналістка;
Андрій Курков, письменник;
Світлана Пиркало, радниця з питань культури Європейського банку реконструкції та розвитку;
Марта Шокало, «ВВС Україна».

Переможець у кожній категорії отримає винагороду £ 1000 у гривневому еквіваленті. Видавці двох книжок-переможців матимуть право використовувати логотипи «Книги року ВВС» у наступних виданнях.

Видавці можуть подати на конкурс до трьох книжок у кожній категорії і до двох нових книжок попередніх переможців. Подані книжки мають бути художніми творами українською мовою, опублікованими протягом останніх 12 місяців.

Кінцевий термін для подачі творів – 1 жовтня 2016. Переможця оголосять у грудні 2016 року.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар