Книгарня «Чуланчик» оселилася у трамваї


Дитяча книгарня «Чуланчик», що повідомила про своє закриття в червні цього року, відродилася просто в центрі Києва – в парку імені Тараса Шевченка, у славнозвісному Київському Трамваї. Поруч – старі й нові вуличні бібліотеки, лавки, розмальовані у книжковому стилі й купа простору для імпровізації.

«Це класна зручна локація, особливо тепер, адже парк – популярне місце відпочинку мам із дітьми, зустрічі гостей Києва, місце проведення загальноміських фестивалів та свят, до яких, сподіваюся, ми згодом також долучимося, – розповіла БараБуці співзасновниця книгарні Юлія Козловець. – Окрім дитячих книжок, ми там збираємо невеличку колекцію книжок про Київ, небанальних київських сувенірів, тут також можна замовити екскурсію від “Цікавого Києва” та випити смачної кави».

Разом із книгарнею відродилися й книжкові заходи «Чуланчика», а також «Читаки-клуб». У Київському Трамваї стартували майстер-класи по суботах (11:00 – 13:00), зустрічі «Читаки-клубу» заплановано на неділю (11:00 – 13:00). «Сподіваємося розвиватися в цьому напрямі, згодом почнемо співпрацювати з іншими книжковими проектами, щоб разом створити в парку Шевченка “книжкову open-air зону”, – ділиться планами Юлія Козловець. – Нам би хотілося, щоб дозвілля в центральному київському парку мало й книжкову складову. А вже восени розпочнемо новий сезон книжкових розваг у “Чуланчику” на Кудрявській».

Саме там, на Кудрявській, 2А, дитячий «Чуланчик» планує оселитися надовго. Наразі книгарня облаштовує нове місце, щоби прийняти читачів восени. У свою чергу, «доросла» книгарня «Чулан» і досі шукає постійне місце. Сьогодні книжки з «Чулану» можна знайти у «Книжковому бюро», в галереї «Боттега» та кав’ярні «На Станіславського».

Джерело: БараБука.

Читайте також: Парк для шанувальників «Маленького принца»

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар