7+

Книжка до «дня народження» Конституції

Ольга Сілакова

Я і КонституціЯ. Лариса Денисенко, Олександр Ільков, Андрій Стельмащук, АльонаШуліма. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2019. – 88 с.
Уподобань: 4

Книжка? Дім? Компас? Комп’ютерна гра? Чарівні закляття? Чим же насправді є основний закон нашої держави? Відповідь на це недитяче питання дадуть письменники та правознавці у нон-фікшн новинці від «ВСЛ». Дитині часто розповідають про її обов’язки, а як же права? На радість читачам, автори змогли подати інформацію саме з позиції прав та можливостей людини, що їх захищає і надає Конституція України.

«Кожна людина приходить на цей світ із правами. Заледве ти сповістив цей світ про своє народження, а вже маєш право на життя, право на повагу до себе, право на розвиток, право на однакове ставлення, право на власність»

Якими є повноваження президента, як працюють органи влади нашої країни, хто має дбати про захист кожної людини? Книга дає відповіді на безліч важливих та складних питань. Доступно і зрозуміло про права і свободи, розвиток, здобуття знань, неоднаковість та унікальність кожного, та чому так важливо поважати одне одного.

Завдяки майстерній роботі авторів та ілюстраторки Жені Олійник прочитання не викликає втоми чи переобтяження інформацією. Навпаки, сприймається та запам’ятовується легко, і не в останню чергу завдяки візуальній складовій.

«Я і КонституціЯ» стане в пригоді учням, батькам, вчителям, та й просто всім, хто до сих пір не наважився познайомитися з цим украй важливим документом.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар