Сілакова Ольга


Літературознавиця, популяризаторка читання. За освітою – філологиня, викладачка української мови та літератури, закінчила Донецький національний університет імені Василя Стуса. Випускниця курсів письменницької майстерності від «Litosvita. Центр літературної освіти».

Авторка рецензій та оглядів на книжки сучасної дитячої та підліткової літератури, публікацій у періодичних виданнях «Бібліотечний форум» та «Лівий берег».

Постійна членкиня журі рейтингу найкращих дитячих, підліткових і родинних видань «Топ БараБуки» та конкурсу відгуків школярів «Читай-Пиши», організованого Благодійним фондом Сергія Жадана спільно з БараБукою.

Учасниця розробки партнерської дитячої програми для фестивалю «Книжковий Арсенал», заходів із популяризації читання в рамках проведення освітнього фестивалю «NEOсвітній Арсенал», фестивалю дитячої книги «Азбукове Королівство Магів і Янголів», фестивалю «Дитячий Форум».

Увійшла до колективу авторів-упорядників додатку книжкових рекомендацій для українських читачів і читачок книги «Як виховати читача» Памели Пол та Марії Руссо.

Print Form
Подiлитись: