Книжка Тані Малярчук у каталозі «Білі круки 2018»


Дебютна дитяча книжка Тані Малярчук «MOX NOX» з ілюстраціями Каті Слонової («Видавництво Старого Лева») потрапила до престижного щорічного каталогу «Білі круки 2018». Про це повідомили у прес-службі ВСЛ. Цього року до каталогу обрано 200 назв книг 38 мовами з 59 країн світу, які Міжнародна молодіжна бібліотека в Мюнхені (International Youth Library) відзначила за критеріями літературного стилю, дизайну, універсальності теми, новаторства тощо.

Читайте також рецензію на книжку Тані Малярчук: Книжка з вдалою ідеєю

Таня Малярчук – авторка романів «Забуття» та «Біографія випадкового чуда», збірок оповідань «Звірослов», «Говорити», «Як я стала святою», лауреатка премії «Книга року ВВС-2016» та премії ім. Джозефа Конрада-Коженьовського, есеїстка.

«MOX NOX» – це перша книжка Тані Малярчук для молодших підлітків про постапокаліптичну Землю, на якій не лишилося людей, натомість зародилась нова цивілізація – рукокрилі. Авторка змальовує нове суспільство з його нормами і правилами на тлі роздумів про глобальні проблеми і катастрофи.Читачам будуть близькі і зрозумілі конфлікти, з якими стикається головна героїня, як то дружба, суперництво, булінг і закоханість. Окрім того, повість змушує замислитися не лише над днем сьогоднішнім, а й над майбутнім та екологічним лихом, яке загрожує майбутньому людства. Книжка ввійшла до списку фіналістів премії «Еспресо. Вибір читачів» 2018 року.

Друковану версію каталогу «Білі круки» представлять 11 жовтня на Франкфуртському книжковому ярмарку (на дитячій сцені в залі 5/6 Foyer A1). А всі 200 видань можна буде порозглядати під час Болонського міжнародного ярмарку дитячої книги 2019 року на стенді Міжнародної молодіжної бібліотеки.

Джерело: БараБука за матеріалами starylev.com.ua.

Читайте також: Коротко про головне: найцікавіші новинки дитЛІТА (11+)

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар