Книжкові новинки для дітей: «НК-Богдан»


Різні видавництва обирають різні стратегії. Хтось видає новинки під гучну книжкову подію, тож їхній книжковий рік поділено на «сектори», присвячені різним виставкам. А хтось видає книжки потроху, але регулярно – однаково впродовж року. До таких належить видавництво «Навчальна книга – Богдан». Нині БараБука дізналася, що ж «Богдан» готує для читачів до «Книжкового Арсеналу».

Читайте також про новинки інших видавництв:
Фонтан казок
Круговерть
Ранок
Видавництво
Віват
гніздо

Астон Д. Гніздо галасливе

Художник С. Лонґ; пер. з англ. В. Чернишенка

Гніздо галасливе — це оселя співучих, гудучих, вискучих, писклявих і булькітливих діток. Високо на дереві, під землею, у траві, у воді — всюди, приховані від людського погляду, знаходяться гнізда тварин. Гнізда незвичайні — із шматочків кори і листочків, із глини чи навіть каміння. Арт-енциклопедія письменниці Діанни Астон та ілюстратора Сильвії Лонґ перенесе діток у неймовірний, барвистий і таємничий світ природи.

Для дітей від 3-х до 7-ми років.

Для дорослих, які шукають натхнення.

Цитата:

Багато птахів роблять колиски для своїх яєчок, переплітаючи разом листя й гілочки, вистилаючи їх м’якими травинками, шерстинками, мохом, пухом, пожовклим листям чи навіть колишньою зміїною шкірою. Іноді вони вплітають і обгортки від цукерок, пластикові пакети, шматочки тканини чи паперу.

Але не лише птахи роблять гнізда. Орангутани, наприклад, залазять високо у склепіння джунглів, де щодня сплітають собі нові ліжка з міцних гілок та стелять «матрац» із гілочок і листя. А дощовими ночами їм не дають змокнути виткані листяні парасольки…

жук

Астон Д. Жук сором’язливий

Художник С. Лонґ ; пер. з англ. В. Чернишенка

Жуки! Вони живуть усюди: під землею і на її поверхні, у воді й повітрі. Вони найчисельніші істоти на нашій планеті! Але натрапити на них не так вже й просто: жуки сором’язливі й обережні. Та завдяки цій арт-енциклопедії Діанни Астон та Сильвії Лонґ ви зможете уважно розглянути жуків з різних куточків Землі та дізнатись, що це за комахи, як вони з’являються на світ, де живуть і чим харчуються. На кожній сторінці ваш чекають чудові барвисті ілюстрації та цікаві факти.

Для дітей від 3-х до 7-ми років.

Для дорослих, які шукають натхнення.

Цитата:

Викопні рештки свідчать, що ще в часи динозаврів, тобто майже триста мільйонів років тому, жуки вже населяли нашу планету. Відтак жуки на мільйони і мільйони років старіші за метеликів, бджіл та багатьох інших комах.

На Землі існує понад мільйон відомих видів комах, що становить майже половину взагалі всіх відомих видів тварин. І майже всі комахи – жуки. На відміну від інших крилатих комах, жуки мають додаткову пару твердих надкрил, які захищають ніжні літальні крильця від спеки, вологи та голодних хижаків.

мама

Джаклін Вілсон. Розмальована мама

Пер. з англ. Володимир Чернишенко; ілюстрації Ганни Осадко

Зірка і Дельфінна – так звуть сестер, які мають на двох купу проблем. Усі вони різні, але одна – спільна. Це Маргарита, їхня дивовижна мама. Непередбачувана і химерна, любляча і недбала, сильна і беззахисна мама. Розмальована мама. Одна з найбільш знакових та скандальних книжок Джаклін Вілсон вперше приходить до українського читача, щоби навчити співчуттю і зробити нас трохи добрішими.

Для середнього та старшого шкільного віку.

ЦИТАТИ:

– Ти! Що то вчора було? Крики, верески, гупання! Я вас усіх засуджу, ось побачиш! І де це твоя сестра?
– Не ваше діло, – гаркнула я і побігла геть.

Було так дивно йти до школи без Зірки. Я почувалася так, ніби втратила частинку себе. А за рогом я зіткнулася лицем до лиця з Ронні Чарлі. Я злякано завмерла, але він ішов з мамою, а не з посіпаками. Все, на що він був зда¬тен, це показати мені язика, коли мама відвернулась. Він виглядав трохи засоромленим – крутий чувак іде за руцю з матусею, ага!

Я теж показала йому язика і прокрокувала повз, на¬свистуючи «Мамине сооооонечко».

Згодом він ще на мені відіграється, але це того варте. Я сама за себе відповідала. Було так круто – йти самій до школи!

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар