Книжковий Арсенал


«Книжковий Арсенал» – міжнародний літературно-мистецький фестиваль, який відбувається щороку навесні в київському «Мистецькому арсеналі» (вул. Лаврська, 12). Організатори заявляють його «найбільшою подією в Україні, що об’єднує літературу і мистецтво». Фестивальні заходи із широким залученням сучасних митців світового рівня відбуваються на величезній території «Мистецького арсеналу». На десяти «майданчиках» водночас тривають найрізноманітніші презентації, дискусії, читання, лекції, майстер-класи, перформенси тощо.

У програмі «Книжкового Арсеналу» вже традиційними є книжкова виставка-ярмарок, спеціальні програми для фахівців, читачів, дітей та їхніх батьків, вечірні та нічні програми з музикою та кіно. Значної популярності за минулі роки набули подіумні інтерв’ю зі знаковими діячами культури, письменниками, критиками. Малеча та батьки можуть долучатися до інноваційних освітніх та науково-популярних проектів, зокрема «Арсеналу ідей».

Участь у фестивалі беруть спеціальні гості з Німеччини, Швейцарії, Чехії, Польщі, Білорусі, Росії та інших країн. Серед партнерів міжнародної програми також є посольства, культурні інститути й центри.

Узимку, напередодні новорічних свят у Мистецькому Арсеналі відбувається «Різдвяний арсенал». У його рамках передбачено не лише читання, презентації та зустрічі з авторами. Особливістю є майстер-класи, на яких діти вчаться робити різноманітні рукотвори, скажімо, власноруч виготовлені ялинкові іграшки. Упродовж «Різдвяного арсеналу» організатори закликають усіх стати благодійниками і взяти учать у зборі іграшок та книжок для дитячих закладів чи лікарень.

На відміну від решти книжкових подій в Україні, що їх гості можуть відвідувати безкоштовно, у 2013 році «Книжковий арсенал» уперше запровадив платний вхід.

Детальніше про умови участі, а також інші культурні програми «Мистецького Арсеналу» на сайті: artarsenal.in.ua.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: