Конкурс фентезійних романів «Містичні дивовижі»


До 16 квітня 2022 року триває конкурс фентезійний романів від літературної платформи «Букнет» та видавництва «АССА». Винагорода переможцям – видання роману та гонорар у розмірі 10 тис грн. Більше інформації – тут.

«На конкурс ми приймаємо містичні фентезійні романи, де таємниці та загадки не піддаються логічному поясненню, але вписані в контекст реальності. Незважаючи на містичність подій, історія розгортається у реальному світі, у звичній дійсності. Історії, у яких органічно поєднуються елементи дійсного та уявного, побутового та міфічного, реального та містичного», – пишуть організатори.

Важливе уточнення й щодо хронотопу роману: «Події можуть розгортатися деінде в Україні у нашому світі: у місті, селі, лісі, горах, на морі, річці… Не допускаються авторські вигадані світи, але можлива альтернативна історія. Минуле (не раніше початку ХХ сторіччя) та сьогодення, не майбутнє».

На конкурс приймають винятково твори, оригінальною мовою написання яких є українська. Не приймають переклади з будь-яких мов, зокрема з російської.

На конкурс не приймають творів із віковими обмеженнями 18+, а також нон-фікшену, фантастики, фанфіків, любовних романів будь-яких піджанрів.

Букнет – це найбільша українська платформа самвидаву, де публікуються як автори-початківці, так і знані автори. Також платформа співпрацює з видавництвами («Фабула», «КСД», «АССА»), продаючи їхні електронні книги та проводячи спільні літературні конкурси.

Джерело: БараБука

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар