Куцан Сергій | Письменники


Письменник, продюсер і режисер аудіокнижок, успішний підприємець. Народився в містечку Звенигородка Черкаської області в родині музикантів. Певно, саме тому в його житті завжди є місце для музики, зокрема і в текстах. Освіту здобув у Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова («Історія і право»).

З дитинства багато читав, проте наразі надає перевагу аудіокнижкам. Вважає, що аудіокнижки – це порятунок для зайнятих людей і справжні оптимізатори часу. Разом із «Нашим форматом» Сергієві Куцану вдалося реалізувати кілька достатню вдалих аудіопроектів, серед яких – твори Франка і Горліс-Горського, Андруховича і Винничука, Шкляра і Дочинця.

2013 року за оповідання для дітей «Пірат» отримав спеціальну відзнаку на Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова». У дитячій літературі дебютував 2018 року з гумористичною повістю «Зюзя» після перемоги в конкурсі «Напишіть про мене книжку». Під час «Форуму видавців» 2018 року «Зюзю» назвали «Найсмішнішою книжкою Форуму». Книжка ввійшла до Довгого списку премії «Дитяча Книга року ВВС–2018».

Бібліографія автора – в каталозі «#ЖивіПисьменники. Хто вони?»

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: