Майстер-клас «Мій маленький Київ»


21 вересня о 12:00 в арткласі «Видубичі» в рамках фестивалю «ГОГОЛЬFEST» відбудеться майстер-клас за мотивами дитячого путівника «Мій маленький Київ», що днями побачив світ у видавництві «Laurus».

«Мій маленький Київ» — це книжка-гра, яка в доступній та цікавій формі розповідає про історію та культуру міста, а також містить ігри та завдання для дітей. Рідне місто стає ближчим для дітей, коли вони гуляють по ньому разом із батьками, друзями, родичами і доповнюють книжку своїми враженнями і спостереженнями.
Запрошуємо всіх прогулятися сторінками першого випуску київського путівника маршрутом від Золотих воріт до Андріївського узвозу, а дітей – відвідати майстер-клас!

Історії про місто та його таємних фантастичних жителів — ось тема нашого майстер-класу. Ми малюємо уявного київського чудовиська: яким він може бути, якщо живе саме в Києві? Як виглядає київське чудовисько, якого ніхто не бачив? Воно незвичайне, добре і живе серед нас: підгодовує птахів, котів та собак, любить забиратися на дахи будинків, їсть каштани восени, а взимку грається в сніжки з білками.

Майстер-клас для дітей проведуть автори путівника для дітей «Мій маленький Київ» — художники Олена Старанчук, Олег Грищенко та редакторка серії Анастасія Денисенко.

Презентація та майстер-клас відбудуться в дитячому просторі «Аудиторіум».

Вхід за умовами фестивалю.

hf

Не забудьте також зазирнути до БараБуки на ГОГОЛЬFESTі! 🙂

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар