Мистецька книгарня NEBO


Маленька стильна книгарня в самому серці столичного Печерська, відкрилася у 2014 році. Також – однойменне видавництво, яке ставить за мету створювати книжки найвищої якості. Однією з перших «ластівок» видавництва стала арткнижка «Маєчка» з ілюструванням Поліни Дорошенко. «Прагнення долучити дітей до мистецтва та літератури – ось та мета, якій ми слідуємо», – кажуть книгарі.

Книжковий простір книгарні спеціалізується на виданнях з мистецтва – рідкісних альбомах, подарункових виданнях, навчальній літературі. Великий вибір художньої літератури, книжок із бізнесу, психології та виховання, кулінарії та подорожей. Оскільки книгарня невеличка, то вибірка книжок – найвишуканіша. Пропозиція дитячих творів гідна найвибагливіших книголюбів. Зокрема, NEBO може похизуватися наявністю книжок видавництв USBORNE, PRISTEL.

Дві зали книгарні приваблюють зручними канапами та ароматом кави. Дитяча зала по суботах радо приймає малечу на майстер-класи; доросла запрошує на літературні вечори, лекції з мистецтва, кіноперегляди, презентації новинок українських авторів.

небо5

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 59.

Графік роботи: Пн – Сб, 10:00 – 19:00.

Телефони: +38 099 62 63 64 2 / +38 068 700 79 77.

Сайт: nebobookshop.com.ua.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар