Гербіш Надійка | Нашi автори


Письменниця, перекладачка, журналістка і фотограф, авторка двох книжок із серії «Теплі історії», що одразу очолили рейтинги продажів низки книгарень. Першу книжку Надійки Гербіш «Теплі історії до кави» в Будапешті визнали «Європейською християнською книжкою року».

Народилася 1987 року в Збаражі на Тернопільщині, в родині вчителів. Росла в Тернополі, де закінчила класичну гімназію та гуманітарний ліцей. Згодом навчалася в Києві, 2010 року отримала диплом Київського національного лінгвістичного університету за спеціальністю «Англійська мова та література». Викладає в Тернопільському коледжі Університету «Україна», пише та перекладає книжки й мандрує світом.

Нариси, оповідання та вірші Надійки Гербіш друкувалися в багатьох газетах, журналах, дайджестах, на інтернет-порталах. Чимало з них здобували перемоги в літературних конкурсах – зокрема, перемога в конкурсі «Різдвяне диво» 2009-го в номінації «Мала проза (твори для дітей 5–8 років)» стала початком активної творчості на ниві української дитячої літератури. Перша книжка в цій сфері – «Помаранчевий дарунок» про життя Мишенятка – вийшла взимку 2013 року. Крім того, Н. Гербіш створила програму лекцій для підлітків «Навчіть мене мріяти», яку вже декілька років реалізовують у навчальних закладах Тернопільської області. Надія також є мотиваційним спікером і часто виступає на подібних семінарах.

Надійка Гербіш має чимало улюблених справ: цікавиться музикою та фотографією, пише дитячі вірші та дорослу прозу, є активною блоґеркою і мандрівницею. Має донечку Богдану.

Веде блог j-inspired.com.

Бібліографія авторки – в каталозі «#ЖивіПисьменники. Хто вони?»

Print Form
Подiлитись:


Читайте також: