Оксен ЛІСОВИЙ


Хоча сполучення слів «оксен лісовий» звучить казково, насправді він – цілком реальна людина, яка дбає про обдарованих дітей України, за що 2012 року став лауреатом Державної премії України в галузі освіти. Директор Національного центру «Мала академія наук України».

Народився у родині репресованого радянською владою філософа й правозахисника Василя Лісового й талановитого педагога Віри Лісової-Гриценко. Тренер із фехтування, вчитель, фахівець бібліотечно-інформаційних систем, кандидат філософських наук… Виховує двох синів.

«Коли мені було десять років, ми мешкали в Сибіру – переїхали туди до тата, що перебував у засланні. Там, звісно, не було телевізора, не було ніяких розваг, інтернету, звісно, теж, і мені залишалося лише читати книжки, дуже-дуже багато книжок. Саме завдяки читанню я став тим, ким є, бо ті години з книжками навчили мене не тільки розкуто вигадувати, фантазувати – тобто бути креативним, а й сформували вміння все це чітко висловлювати, а отже – досягати», – розкрив БараБуці секрет успішного й насиченого життя Оксен Васильович.

Читайте також: Обдарованість гине без харчу

Print Form
Подiлитись: