Платформа Книгоманія вже діє!


До уваги школярів, батьків, вчителів та бібліотекарів! Громадська організація «Форум видавців» за підтримки Львівської міської ради в межах програми «Фокус на культуру» створила інтерактивну онлайн-платформу «Книгоманія».

Сайт knygomania.com був розроблений для того, щоб популяризувати літературу серед дітей та підлітків, а також – сприяти їхньому захопленню MINT (тобто STEM – англомовна абревіатура від природничих наук, технологій, інженерії та математики).

«Це наш вклад у виховання нового покоління – успішних молодих людей із розвиненими комунікативними навичками, науковим і критичним мисленням, соціалізованих та самореалізованих завдяки читанню, які прагнуть розвиватися та покращувати суспільство», – зазначають автори проєкту.

Платформа поступово наповнюється контентом. Це і топ-книжок із короткими «безспойлерними» відгуками, і читацькі MINT-проєкти у форматі відео, а також спеціальні тематичні добірки літератури від Єнота Марка – маскота сайту.

На платформі діти будь-якого шкільного віку можуть і самі долучитися до створення контенту – зокрема, писати та публікувати рецензії на улюблені книжки. А також вести читацькі щоденники. І вже незабаром взяти участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого читання «BOOKMINTs-Книгоманія». Деталі щодо конкурсу вже скоро!

*BOOKMINTs-Книгоманія – це новий формат щорічного конкурсу для школярів-читачів «Книгоманія», у якому діти читають, діляться відгуками, ведуть читацькі щоденники та обмінюються враженнями. Метою BOOKMINTs-Книгоманії’21 є популяризація культури читання та природничо-наукових дисциплін серед дітей із застосуванням методів STEM-освіти. Основою для конкурсу цього року стане інтерактивна платформа Книгоманія.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар