0+

Подорож порами року

БараБука

Галина МАЛИК. Їде грудень на коні. Ілюстрації Ольги Кваші. – Київ: Каламар, 2015. – 40 с.
Уподобань: 24

Ви вже шукаєте подарунки до Дня Святого Миколая чи під ялинку? БараБука радить зазирнути під обкладинку новесенької книжки від письменниці Галини Малик і художниці Ольги Кваші. Книжка з дуже зимовою назвою «Їде грудень на коні» побачила світ у новому видавництві «Каламар».

Видання для ошатної великої полиці на рівні очей, аби тішити погляд. Формат і оформлення видання святково-подарунковий, і йдеться не лише про зимовий подарунок. Добірка містить ритмічно досконалі й змістовно доступні для малят «2+» віршики про кожен місяць року та певне «явище» місяця. За рахунок мелодійності текстів Галини Малик, до речі, рекомендуємо читати книжку вагітним животикам та слухачам «0+» – для розвитку слуху, зв’язку з маминим голосом. Книжка містить ще один розвивальний «бонус» – загадки.

IMG_20151202_101535

В чорну ріллю
Золото ллю,
Щоб росли з землиці
Запашні паляниці

Завдяки якісним барвистим і зрозумілим ілюстраціям Ольги Кваші це видання можна перетворити на захопливу гру з малюком: знайти на інших сторінках відповідь на загадку, відгадати пору року, назвати й порахувати звірят. Замість чергової коробки цукерок подаруйте «Їде грудень…» вихователю в дитячому садочку, і це припинить множення галузевих графоманських віршиків для календарних урочистостей 🙂

Видання, ймовірно, критикуватимуть скептики «сільськогосподарської романтичної минувшини», адже візуальна буколічність тут є наріжним стилем ілюстрацій, а часом і текстів. Проте на думку БараБуки, майстерність авторів книжки робить цей стиль емоційно позитивним.

IMG_20151202_101637

Читайте також:

Книжкові миколайчики

Різдвяні книжки під ялинку

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар