Презентація психологічної казки «Недоторка» у книгарні «Є»


14 листопада о 15:00 книгарня «Є» та портал «BaraBooka. Простір української дитячої книги» запрошують на відверту і цікаву розмову без табу в рамках презентації психологічної казки для підлітків «Недоторка».

«Недоторка» – одна з тих книжок, яких нині так бракує в сучасній українській літературні для підлітків. Рукопис цього твору ще 2013 року здобув першу Корнейчуковську премію в номінації «Проза для дітей старшого віку», проте світ побачив лише нині. Видавництво «Час майстрів» презентує книжку відразу двома мовами –російською та українською, в перекладі Івана Андрусяка.

«Чому дорослі не помічають, що діти виросли, що в них може бути своя власна думка, своє власне життя? Чому мами ображаються на правду та ховаються на кухні? Скільки треба бути знайомими, щоб розпочати дружбу? Коли можна закохуватися? Подібні питання часто виникають у підлітків. Відповіді на них можна шукати в правильних книгах».

Ірина Гищук, спеціально для БараБуки

Barabooka_E_

Цієї суботи в дорослих і дітей буде нагода запитати про ВСЕ одне одного, не видавши себе і своїх переживань. Таємні скриньки для відвертих запитань не оминуть і головних гостей презентації – головного редактора видавництва «Час майстрів» Олега Симоненка та письменника і перекладача Івана Андрусяка. Тож готуєте каверзні й дуже серйозні запитання та будьте готові почути відверті відповіді.

Місце: книгарня «Є» (Київ, вул. Лисенка, 3)

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар