Прийом робіт на «Корнєйчуковську премію»-2


Оголошено прийом робіт на «Корнєйчуковську премію» – літературний конкурс на найкращі твори для дітей та підлітків, що його вже вдруге організовує Міжнародна книжкова виставка-ярмарок «Зелена хвиля». Конкурс відбудеться в рамках Одеського Корнєйчуковського фестивалю дитячої літератури, присвяченого пам’яті радянського дитячого письменника Корнєя Чуковського, який провів дитячі роки в Одесі.

Можна подавати рукописи не публікованих раніше творів українською та російською мовами в чотирьох номінаціях: проза для дітей молодшого віку, проза для дітей старшого віку та юнацтва, поезія для дітей та сценарій дитячого фільму. Роботи приймають від 1 жовтня 2013 року до 1 травня 2014-го. Переможці в чотирьох номінаціях отримають дипломи, пам’ятні фігурки та грошову винагороду в розмірі 10 тисяч грн за перше місце, 5 тисяч грн – за друге і 3 тисячі грн – за третє місце. Їхні твори вийдуть в альманасі конкурсу, весь наклад якого буде передано в бібліотеки й школи Одещини.

Прізвища фіналістів стануть відомі 1 червня 2014 року, а переможців представлять 11 серпня 2014 року під час XVIII Міжнародної книжкової виставки-ярмарку «Зелена хвиля».

Нагадаємо, що «Корнєйчуковську премію» вручатимуть удруге. Серед перших переможців конкурсу на найкращі твори для дітей та підлітків є письменники Тетяна Корнієнко, Тамара Нестеренко, Юрій Нікітінський, Олексій Надемлінський, Станіслав Бондаренко, Олег Гончаров. Також відзначили рукописи відомих українських письменників Оксани Радушинської, Олександра Гавроша, Мирослави Замойської (Дари Корній) та інших авторів.

Детальну інформацію про умови конкурсу шукайте на сайті «Зеленої хвилі».

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар