ШТУЧКА | Видавництва


Видавництво «Штучка» – це «сімейне» видавництво ентузіастів читання. Заснували його в 2018 році мама Оксана (перекладач з англійської) і тато Сергій (у минулому працював у редакції журналу), які до того ж професійні програмісти. Навчивши свого сина читанню ще в дитсадочку, вони розпочали пошук якісної дитячої літератури, яка б заохочувала дитину до самостійного читання. Незвичайне поєднання професій дозволило їм експериментувати з авторами та форматами – паперовими, електронними, аудіокнижками, книжками у вигляді квестів, ігор тощо. Так з’явилася ідея створити своє власне видавництво.

Місія видавництва полягає у привчанні дітей до читання, аналізу та засвоєння інформації, що є надзвичайно важливими навичками за обставин сьогоденного інформаційного перевантаження.

До видання плануються білінгвальні та класичні дитячі книжки з акцентом на цікаві, незвичайні сюжети та ілюстрації, що стимулюють уяву.

У рамках роботи над поширенням читацьких навичок серед дітей видавництво також готує серію розвивальних програм та ігор для мобільних пристроїв та планшетів.

Сайт: thing.com.ua.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: