Сіяніка Антон | Письменники


Письменник, більше відомий завдяки своїм ТБ-проектам і телеказкам. «Райдугони», «Івасик Телесюк», «Корисні Підказки» і «Микита Кожум’яка» – ось неповний перелік тих, що точно впізнають і читачі, і глядачі.

2010 року у видавництві «Glowberry Books» вийшла перша книжка про райдужних драконів райдугонів. Видання увійшло до Top 10 List App Store (USA) в категорії Books & References. Це стало однією з перших спроб в українському книговиданні поєднати традиційний та інтерактивний формати дитячої книжки.

2012 року вийшла друга книжка про райдугонів. Спеціально для Windows Appstore було розроблено інтерактивну книжку, яка вмить стала настільки популярною, що Microsoft рекомендував її всім користувачам Windows 8. Отак, завдяки «Райдугонам» про Антона Сіяніку дізналися діти у понад 30 країн.

Великими накладами та успішним телепроектом стали історії про Івасика Телесюка, а на черзі – книжка та мультфільм «Микита Кожум’яка і Вогняна квітка».

Кожен проект письменника – це комплексна розробка, яка поєднує детально продуманих яскравих персонажів, казкові світи і захопливі історії, відразу адаптовані під ТБ-серіали або повнометражні фільми.

Сайт: antonsiyanika.com.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: