Сонечко Ірина | Письменники


Поетеса. Народилася Ірина Сонечко (справжнє ім’я – Ірина Веліївна Мирошниченко) 10 квітня 1961 року у м. Докучаєвськ Донецької області.

Перший творчий досвід відбувся ще у школі – новорічний віршований сценарій. Відтак навчалася в Донецькому культурно-просвітницькому училищі та Харківському Державному інституті культури, де вивчала сценарну та акторську майстерності, основи режисури та сценічного мовлення. Писати для дітей почала в 1995 році, під час роботи в дитячому садочку, де викладала акторську майстерність та етикет.  

Перша книжка, що була заснована на педагогічному досвіді, вийшла у 2001 році. Слідом у видавництві «Фоліо» побачила світ книга сценаріїв «Детские праздники».

Від 2002 року починається співпраця з видавництвом «Ранок» під творчим псевдонімом Ірина Сонечко. Відтоді вийшло понад 500 віршованих збірок авторки. Це веселі повчальні історії, пізнавальні вірші та чарівні казки для найменших читачів-дошкільнят. А загальний тираж книжок авторки перевищив 5 мільйонів.

Письменниця й досі працює в дитячому садочку. Викладає акторську майстерність, етикет, пише сценарії дитячих свят і робить їх постановку. Ірина Сонечко зізнається, що робота з дітьми надихає її на подальшу творчість.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: