Онлайн-книгарня ТАЛАНТ


Зручна онлайн-книгарня та однойменне видавництво з усім необхідним для дітей: яскраві картонні книжечки для малят, абетки та букварики для дошкільнят, перші прописи, енциклопедії… Також тут можна знайти книжки для захопливого читання на дозвіллі.

Полички харківської книгарні щомісяця поповнюються новинками — цікавими ілюстрованими виданнями для дітей різного віку. В асортименті – книжки для малюків від народження, надруковані на якісному картоні, з великими малюнками й віршами провідних сучасних дитячих поетів. Також доступний величезний асортимент книжок для розвитку діток від 2 до 6 років: книжки з наліпками, розмальовки, завдання, прописи й пазли. Для книголюбів дошкільного віку у книгарні можна придбати класику художньої літератури: казки та оповідання, а також авторські легенди й пригодницькі твори…

Найбільше книжок орієнтовано на школярів. Надзвичайно інформативні енциклопедії будь-якої тематики: біологія, мовознавство, народознавство, фентезі, спорт, математика, англійська… Ці книжки – «мастхев» у бібліотеці школяра.

Графік роботи: Пн. – Пт., цілодобово.

Сайт: shop.talantbooks.com.ua

Сторінки в соцмережах: FB, VK.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар