«У міста є Я»: книжка та освітній подкаст для дітей


На платформі «MEGOGO» вийшов перший дитячий освітньо-розважальний подкаст «У міста є я». Його ведуча – Ірина Озимок, авторка однойменної книжки для дітей «У міста є Я», що вийшла цього року у видавництві «Книголав». За задумом авторів подкасту, епізоди можна використовувати під час уроків для молодших класів, аби сприяти формуванню відповідального громадянина змалечку.

«Ірина мандрує містами з цілим загоном агентів змін: Артуром, Сашком, Олексієм, Софією, Сергієм, Віталіком, Левом, Лук’яном, Остапом, Олею, Марусею, Орестом, Микиткою, Матвієм, і допомагали нам аж цілих три Єви, – пишуть на сторінці проєкту у фейсбуці. – Хтось вважає, що бюджет місто бере з тих фонтанів, куди люди кидають монетки, і що так можна назбирати щонайменше 200 000 євро; хтось переконаний, що разом з сусідами можна багато чого зробити, а в когось поруч живуть наркомани; майже всі сортують сміття і знають, навіщо це робити; а у декого є чітке бачення, як усіх змотивувати правильно поводитися на дорогах завдяки штрафам (високим)».

Ірина Озимок – авторка книжки й подкасту «У міста є Я»

«Ми з Катею Котвіцькою, Юлією Білоус та ще цілою командою творців з Мегого впевнені, що цей подкаст буде чудовим доповненням до шкільних розмов про міста, водночас стане цікавим і дорослим, адже діти мають особливий і доволі зрілий погляд на світ, що їх оточує. Просто поговоріть з ними трошки», – каже Ірина Озимок.

У подкасті брали участь учні приватної школи КМДШ у Києві та академічного ліцею «Гармонія» у Боярці. Над сценаріями працювали Ірина Озимок та Олеся Павлишин, звукорежисер – Сашко Мусевич, обкладинку створила художниця-ілюстраторка Аня Іваненко, виробництво MEGOGO Audio.

Всі епізоди можна прослухати тут.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: