Українська художниця знову перемагає у світі


Журі престижної міжнародної премії Red Dot відзначило відразу дві роботи української ілюстраторки Євгенії Гайдамаки в категорії Communication Design. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

«Про участь у конкурсі я дізналася пост-фактум. Вийшло так, що мій університет сам відбирав роботи для Red Dot. Я згадала, що відсилала ці роботи на прохання комісії тільки, коли мені повідомили про результат. Дуже рада, що цього року кілька учасників від України отримали нагороди. Приємно бачити, що український ринок дизайну та ілюстрації стрімко розвивається», – ділиться з виданням Telegraf Design Євгенія Гайдамака.

Читайте також: Українська ілюстраторка серед найкращих у Болоньї

Перша її ілюстрація – постер до фільму «Термінал».

Haidamaka-Yevheniia-REDDOT-iloveimg-compressed

«Постер до фільму “Термінал” створювався як навчальний проект, частина програми MFA Illustration, яку я закінчила в травні як стипендіатка Фулбрайт, – зазначає Гайдамака. – Це ілюстрація буднів тих, хто багато літає: валізи, пасажири, спізнення, люди з різних точок світу. Але головне – цей постер мав передати ті відчуття, які викликає фільм: коли метушний аеропорт стає твоїм домом, буквально».

Anne-of-Green-Gables-REDDOT

«Друга робота, що отримала відзнаку – це обкладинка до книжки Люсі Мод-Монтгомері “Енн із Зелених Дахів”. Ця робота також є навчальним проектом. Я обожнюю цю історію: вона така проста і красива, і дуже про дім. Тому ілюстрацію хотілося зробити такою ж теплою по відчуттям», – зізнається художниця.

Євгенія Гайдамака – художниця з Києва, яка наразі навчається у Нью-Йорку. Закінчила Коледж мистецтва й дизайну в Саванні. Цікавиться книжковою і навчальною ілюстрацією, пригодами й подорожами. Проілюструвала книжку Григорія Фальковича «Корова спекла коровай», лексичний тренажер «Англійська із Greeny the Brownie. 100 англійських слів на тиждень» та кілька інших видань.

Ілюстрації художниці можна подивитися на її сайті yevhaidamaka.com.

БараБука за матеріалами telegraf.design.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар