Вихідні з дітьми: Київ, 30 січня – 1 лютого


На щастя, погода ніяк не впливає на вихідні, тож БараБука, як завжди, пропонує добірку прецікавих заходів на 30 січня – 1 лютого в Києві. Беріть дітлахів і проводьте час цікаво!

 

«Нестайківські читання»

30 січня, 12:00

Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

Усіх-всіх-всіх, хто любить безсмертні твори Всеволода Нестайка і пам’ятає цього непересічного українського письменника, запрошують до книгарні «Є» на «Золотих воротах» згадати і вшанувати пам’ять класика української літератури Всеволода Нестайка!

Унікальні розповіді про життя та творчість письменника, читання від акторів та інтерактив для юних відвідувачів книгарні від простору дитячої книжки «БараБука».

Для найбільш активних, пильних та питливих юних учасників — подарунки від видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», Простору дитячої книги «БараБука» та книгарні «Є»!

Детальніше про подію

розділювач

Археологічний майстер-клас «У пошуках давньоруських скарбів»

30 січня, 14:00

Національний заповідник «Софія Київська», вул. Володимирська, 24

На майстер-клас запрошують діток 4-7 років. Під час заняття учасники більше дізнаються про археологів, їхню роботу, інструменти. Якими працюють ці дослідники та вирушать на пошуки давньоруських скарбів.

Кількість місць обмежено, тож реєстрація обов’язкова.

Телефон для довідок: (097) 818-11-18

розділювач

ЧИТАКИ-клуб: Тигр

31 січня, 12:00

Кав’ярня «На Станіславського», вул. Станіславського, 3

Цієї неділі Читаки пропонують уявити себе справжніми тиграми. Разом із головним героєм книжки-картинки «Тигр» Ніка Баттерворза (Nick Butterworth) діти навчаться ричати, показувати пазурі й займатися іншими суто тигрячими справами.

Після читання на дітей очікує майстер-клас за мотивами книжки.

Для участі зареєструйтеся тут.

Детальніше про подію

розділювач

Майстер-клас малювання коміксів про Мумі-Тролів

31 січня, 12:00

Вул. Прорізна, 5

Цієї неділі ARTBOOKS запрошує на читання коміксів Туве Янсон «Джунглі в долині Мумі-Тролів». Окрім того, видавництво «Основи» проведе майстер-клас із малювання Мумі-тролів!!! У кожного буде можливість спробувати себе ілюстратором і поринути у світ коміксів.

Детальніше про подію

розділювач

Дитячий день у Музеї сновидінь

31 січня, 14:30

Музей сновидінь, вул. Чигоріна, 55

«Дитячий день» – це проект, мета якого розповісти дітям від 8 років про те, що таке сни та їхню історію в різних культурах. А також взяти участь у майстер-класі з виготовлення ловців снів або художнього колажу. Під час майстер-класу та екскурсії діти навчатимуться абстрактно мислити, уявляти й фантазувати за допомогою візуального мистецтва.

Реєстрація тут.

Детальніше про подію

розділювач

Екскурсія-квест «Музей для дітей»

31 січня, 12:00

Національний художній музей України, вул. Грушевського, 6

Учасники квесту (діти 7-12 років) перетворяться на єдину команду, разом розгадуватимуть шифри і загадки, вирішувати завдання, відкривати таємниці картин і скульптур, а також відповідати на питання ведучого. Для участі обов’язково зареєструйтесь!

Телефон для довідок (097) 818-11-18

розділювач

Освітній курс для дітей «На “ти” з Маттісом»

31 січня, 14:00

Національний музей Тараса Шевченка, бул. Шевченка, 12

Теоретико-практичний курс, створений спеціально для дітей середнього шкільного віку з урахуванням їх вікових особливостей. Кожне заняття присвячене детальному дослідженню творчості одного майстра – буде багато цікавої теорії та захопливої практики для того, щоб зануритися у світ історії мистецтв і власноруч здійснити сміливі експерименти з формою і кольором. Від Клода Моне до Енді Воргола, діти досліджуватимуть основні стилі та напрямки найцікавішого в історії мистецтв періоду.

Окремі підсумкові заняття для дітей та батьків допоможуть вам разом, у спільному процесі творчості й пізнання, структурувати отриманні знання, а також попрацювати разом над творчим завданням. Ми впевнені, ви знайдете багато точок дотику, а також спільних тем у процесі створення ваших сімейних шедеврів!

Програма для дітей «На “ти” з Матіссом» розроблена експертами «Культурного Проекту», враховуючи дослідження мистецтвознавиці і лекторки «Культурного Проекту» Франсуази Барб-Ґалль. Рекомендуємо також до прочитання її книжку «Як розмовляти з дітьми про мистецтво?».

Відвідування занять можливе лише за попереднім бронюванням. Забронювати місце в групі можна за телефонами 050 98 635 98, 044 200 85 85.

Детальніше про курс

розділювач

Оголошення найкращих українських книжок 2015 року для дітей та підлітків від «Рейтингу критика»

1 лютого, 17:00

Національний музей Тараса Шевченка, бул. Шевченка, 12

«Рейтинг критика» назве найкращі дитячі та підліткові книжки року. На гостей заходу чекають професійні оцінки та рекомендації щодо дитячої літератури від експертів, зустріч із письменниками, а також тепле знайомство з білим і пухнастим талісманом «Рейтингу критика».

Нерідко батькам, а також викладачам і бібліотекарям досить важко зорієнтуватися, на які дитячі книжки слід звертати увагу. Адже небезпек і справді немало. Під красивою палітуркою може ховатися маловартісний текст. У романі популярного автора можуть зачаїтися сексистські чи расистські твердження. Розрекламована казка виявиться графоманією. У нашумілій збірці поезії буде порушено вікові вимоги…

Мета «Рейтингу критика» – допомогти зорієнтуватися в укрдитліті.

Детальніше про подію.

Короткий список рейтингу за 2015 рік дивіться тут.

розділювач

В анонсі використано фрагмент роботи художника Анрі Матісса.
Print Form
Подiлитись:

Додати коментар