Вийшов мультик за книжкою «Людина-восьминіжка»


Видавництво «Маміно» презентувало мультик за книжкою-картинкою «Людина-восьминіжка». Автор вірша – Жак Жаб’є, ілюстрації намалювала Наталія Кудляк. У сюжеті відчитується історія багатодітної мами, яка за день мусить робити по ста справ, скрізь устигати і про всіх дбати, ніби в неї й справді не менше восьми ніг (і рук). Книжка побачила світ восени 2019 року.

«Книжка сама собою – цілісний продукт, однак нам здається, що важливо зацікавити дитину самотужки розвивати історію далі, показати, що герої можуть “вийти” за межі паперових сторінок, – розповідає видавчиня Юлія Кузнецова, «Маміно». – Тому до кожної нашої книжки ми вигадуємо цікаві доповнення. Наприклад, набір для майстрування паперових фігурок до «Вовка під вікном», відрізні сторінки для складання оригамі за схемою у книжці «Тигрик-оригамі». Діти роблять персонажів – і вони «оживають», із ними можна бавитися і вигадувати нові історії.

З “Людиною-восьминіжкою” ми спробували новий метод “оживлення” – книжкову анімацію від наших партнерів Kid Story. Мені здається, це якась магія! Дитина тримає в руках книжку, гортає сторінки, а на екрані бачить, як світ із книжки оживає. Анімація доповнює паперову книжку, показує її в деталях, спонукає уважніше її дослідити, поміркувати про персонажів. А ще це помічно для батьків – замість них книжку дитині читають професійні актори.

Ми раді, що нам вдалося створити унікальний і якісний український продукт. Усе вийшло на гідному рівні: і текст, і ілюстрації, і поліграфічне виконання, і анімація – й усе це результат творчої праці українців. Така “оживлена” книжка – це новий і цікавий спосіб промоції української книжки й дитячого читання загалом».

Також за мотивами вірша «Людина-восьминіжка» складено дитячу пісню, а Центр музичного розвитку «Темпо» в музеї Андрея Шептицького у Львові поставив однойменну інтерактивну музично-літературну казку.

Джерело: БараБука.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар