З’явилася серія благодійних листівок із українськими дитячими віршами


Письменниця Оксана Лущевська, авторка знаменитої книжки «Про кита» (1 місце в десятці найкращих книжок від «Рейтингу критика» 2014 року), та художниця Катерина Степаніщева за підтримки порталу «BaraBooka. Простір української дитячої книги» та видавництва «Братське» започаткували продаж благодійних листівок із ілюстрованими віршами для дітей.

У наборі – п’ять яскравих листівок, на кожній із яких уміщено ілюстрований вірш для дітей, результат співпраці художниці Катерини Степаніщевої та поетки Оксани Лущевської. Формат листівок: 10х15 см, щільність паперу 230 г/м2, кольоровий друк.

Ціна благодійного набору – 35 грн, 25 грн із продажу кожного набору підуть на купівлю книжок для дітей із Луганщини й Донеччини, а 10 грн – на часткове відшкодування матеріалів для друку. Замовити листівки можна, написавши на адресу katecat87@gmail.com.

листівки5

листівки1

Продовженням благодійного проекту стане серія листівок за мотивами сучасних українських дитячих видань. БараБука та Мала академія наук Украни запрошує українських видавців долучатися до проекту й спільно творити добру справу.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар